הזכרות

לפני כמה ימים שמעתי בסווט של חבר יקר את המילה הזכרות בהטעמה שריגשה אותי - Re-member
DSC_0099

כשהמילה חדרה אלי נשטפתי בהבנה שאני יכול בכל רגע נתון לצרף עצמי ולהיות חבר (member)  בשבט הגדול של החיים.
שמתי לב כשאני מסכים להיות חלק ממשהו שגדול ממני, הקסם הזה שלו אנו קוראים בריאה, משהו בתוכי נרגע ומתרווח. אני כבר לא לבד, אני שייך ויש לי גישה לאין סוף, ולאין סוף יש גישה אלי. אני יכול להרגיש בו זמנית את החיבור ואת הנפרדות.
כחבר בשבט אני חופשי להשתמש בכל השפע שיש ליקום להציע לי, ויותר מזה אני יכול להזין חזרה את הגלגל הגדול של החיים, זרם של סיפוק, הגשמה ועונג.אני רק צריך להסכים להיות חבר (member)
ברגע הזה נזכרתי במרבים של הטבע הפראי שם אני מרגיש את החיבור בכל פינה.
————-
אני מתפלל עבור כולנו שנרגיש כמה שיותר חלק.
וברגעים של קושי ולבד עזרי לנו לזכור, רפואה טובה, להסכים, שוב, להיות חברים (members) וחלק במשפחה הגדולה שבה ברים כל הברואים. לזכור שזרועות השבט תמיד פתוחות עבורנו ויסכימו לקבל אותנו בדיוק כמו שאנחנו.
אני מתפלל שנדע לנוח בחיבוק הגדול של הבריאה ונקבל עצמנו כמו שהחיים מקבלים אותנו.
מי יתן ונשכיל להשתמש בשפע האין סופי שקיים סביבנו, בכדי לתמוך אותנו ולאפשר לנו לתת חזרה יותר ממה שקיבלנו בכדי שיהיה בפשוט – טוב.
בואו נעשה שיהיו לנו טוב.

———–
אני מזמין אותנו למצוא כל אחד את הדרך שלו להתחבר ולהיות חלק.
לצאת כמה שיותר אל הטבע הפראי ולהקשיב. לנוע כחלק ממשהו ולא רק לבד.

ומי מאיתנו שלא יודע איך, לא מכיר, או רוצה ביחד אני מזמין לבוא איתי למסע, שם אני מלמד את הדרך שבה אני למדתי להיזכר ולהתחבר בכל רגע, לשקט, לאדמה, לעצמי ולאהבה שאינה תלויה בדבר.


RE-MEMBER

מאמרים נוספים

הזיכרון של הרגע

אגדה יהודית יפה שהזכירה לי מה באמת חשוב: בימים ההם בארצות הקרות שבמזרח אשכנז היה יהודי טוב שהיה לו מנהג – הוא נהג להסתובב בין עיירות ולהגיע לבית הכנסת בערב שבת. אחרי התפילה היו מזמינים אותו לארוחת שבת טובה, וכשנפתח כבר הבית והלב היה לו

מאין יבוא עזרי?

את השורה הזו משיר למעלות תמיד פרשתי כשאלה. כבקשה ותחנונים לעזרה מבורא עולם. לאחרונה בעקבות ההבנה שלי שהחיים מדברים איתנו מתוך האין, מתוך הכלום, שדרכו נובעים כל הדברים, הבנתי שהשורה הזו למעשה נכתבת עם סימן קריאה – מ(ה)אין יבוא עזרי! קשה לנו להיכנס אל הכלום.

ר-צו-ן

לפני כשנה בעקבות פרידה קשה שנבעה "מטעות"' נוצר כדור שלג של אירועים בו בת זוגתי דאז סובבה אליי את גבה וליבה. נכנסתי לדיכאון ועצרתי כל תנועה. בזמן הזה הבנתי שכל הבלאגן היה נמנע אילו רק הייתי מקשיב לרצון שדיבר אלי מאוד ברור, אך בחרתי להתעלם 

גלילה למעלה

תודה על הצטרפותך !

לחץ לקבלת הלינק להורדת הסרטון

נקודת החיבור מסעות1

כתבו לי

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

מסעות יום

מסע שמאני של יום אחד אל תוך הקסם של היער, מחוץ לטווח קליטת הסלולר בטבע פראי ושקט עמוק.
מסע ליער
מסע ליער
מסע חד יומי לעץ
מסע לעץ

מסעות עומק

מפגש וחיבור עם האכויות הטבעיות של החיים - 4 ימים, 4 איכויות שמהם מורכבת מהות החיים.
מסע למדבר
מסע לנחל נקודת החיבור
מסע לנחל

למסע הקרוב..